LEGO PROJEKT 2022

JIŽ PLNĚ OBSAZENO!!!

Pojďme společně z lega postavit velké městečko! Jak velké? Dost na to, abychom v něm měli silnice, železnici, letiště i přístav, auta, letadla, vlaky a lodě, nádraží, budovy a třeba i věže a náměstí – legových kostiček máme připravených opravdu dost. Ani sportovci nepřijdou zkrátka – basketbal, fotbalová hřiště i hokejový stadion je součástí města.
Ovšem protože se město staví z lega, bude na nás, abychom jednotlivé stavby během tří krásných dnů postavili. Nebudeme však jen stavět, my si s postaveným městem můžeme i hrát.
A když městečko po třech dnech bude hotové, čtvrtý den ho ukážeme všem v našem okolí, protože každé město je překrásné (úplně každé město je originálem).

Legoprojekt podporuje dětskou kreativitu a ukazuje na důležité životní principy prostřednictvím biblických příběhů. Pomocí panáčků a legových kostiček dětem přibližujeme některé z mnoha příběhů Bible. Hravou formou se děti učí vzájemně spolupracovat a pomáhat si, vždyť stavíme společné město! Děti mohou stavět stavby podle vlastní fantazie nebo podle návodů a připravených stavebnic.
Pokud to děti potřebují, pomáhají jim při stavbě instruktoři.

Legoprojekt putuje na různá místa České i Slovenské republiky, aby si děti ve věku 6-12 let mohly postavit své legové městečko o rozměru 8 x 3,5 metru. 
Proto, abyste si jej mohli užít, tak v termínu 26. 4. – 29. 4. budeme LEGO MĚSTO na Bedrnova 1 v našem volnočasovém centru.
Jak takové legové městečko může vypadat, uvidíte ve fotogalerii nebo ve videogalerii.

Pokud chcete přihlásit vaše dítě, tak klikněte na přihlašovací formulář.
Kapacita je omezena na 40 dětí.
Cena je 40 Kč/ stavitelský den = celkem 120 Kč.
Je zajištěno občerstvení pro děti.
Děti sebou:  odhodlání stavět, průkaz pojištěnce, přezůvky. 
Rodiče jsou na akci vítáni (bude prostor nejen stavět, ale i strávit čas u dobré kávy s možností sdílet se o životě, radostech i stratech výchovy a nebo jen tak relaxovat)

Harmonogram akce:
– 26.  – 28. 4.  stavba LEGO města vždy od 15:30 do 19:30
– 29. 4. ODHALENÍ města v 15:30 (společně s video prezentací, kvízem a tombolou)

Přihlašovací formulář: ZDE

GDPR souhlas  – ZDE

Prosíme vytisknout a donést na akci, nebo možnost vyplnit rodičem na místě.

Інформація для друзів з України: тут

Kontakt: Ivo Neuvirt, tel: 774 623 316

Ke stažení: pozvánka PDF, pozvánka JPG

 

Tak to probíhalo v roce 2020 v Písku