Letní tábor 2024 – děti 6 – 15 let

Čeká tě několik dní napínavého dobrodružství ve světě JUMANJI, které je nemilosrdné a připraví ti výzvy, kterým budeš muset sám se svým týmem čelit. JUMANJI je nepředvídatelné, kde nikdy nevíš, jaký úkol ti připraví. Když vstoupíš do JUMANJI, musíš dohrát dokonce, aby ses dostal zpět.  Podaří se ti to? Neměj strach, neboť po tvém boku budou stát mimo jiné známý dobrodruh Dr. Smolder Bravestone a profesor Shelly Oberon.

Poslední 4 volná místa (aktualizováno 10. 6. 2024)

V případě zájmu účasti vašeho dítěte se prosím informujte u hl. vedoucího o volné kapacitě tábora.
Pro účast na táboře požadujeme, aby dítě mělo ukončenou min. 1.třídu ZŠ. 

MOŽNOST SNÍŽENÍ CENY TÁBORA!!!

Pro snížení částky za tábor (o až 1000Kč) můžou děti s trvalým bydlištěm Ostrava-Jih využít systém CORENCY, kde jsme registrováni jako Pavučina o.p.s – Klika kluby.  Postup jak na to ZDE

Postup je jednoduchý. Zaregistrujete se dle návodu a následně obdržíte v SMS takovouto zprávu:
Dekujeme za Vasi registraci do systemu Corrency. Emise Podpora volnocasovych aktivit deti. Dite Pepicek: Vas zustatek je 1000 COR. Kod pro prvni nakup je 1234567.

Tento kód zašlete po domluvě Ivo Neuvirtovi, který provede další kroky. Vám následně přijde potvrzení o výši doplatku. Tedy částka 3300 Kč, kterou zašlete na náš účet dle pokynů v přihlášce

No a to je vše 🙂

Soubory ke stažení:

Pozvánka

Přihláška

Informace pro rodiče

Posouzení zdravotního stavu dítěte

Souhlas GDPR

Originál vyplněné přihlášky, včetně všech požadovaných potvrzení (lékařské potvrzení včetně nalepené kopie průkazu ZP, souhlas se zpracováním osobních údajů) spolu s celým finančním obnosem na zaplacení tábora (v případě, že nezaplatíte převodem na bankovní účet) doručte nejpozději do 30. 6. 2024 do sídla Pavučiny o.p.s. nebo předejte osobně našim spolupracovníkům.

Kontaktní osoba – hlavní vedoucí: 
Ivo Neuvirt, tel.: 774 623 316, ivo.neuvirt@pavucina.net